Prožijte mateřskou aktivně a zlepšete si angličtinu

Jako zkušená lektorka anglického jazyka vedu jazykové kurzy pro dospělé i děti, nabízím také online výuku dle časových možností (nejen) maminek. S několikaletou praxí v oblasti vedení skupinových fitness lekcí organizuji cvičení pro maminky na pražském Barrandově.

Po dokončení studia oboru anglický jazyk/dějepis na pedagogické fakultě ZČU a pobytu ve Velké Británii jsem několik let působila na pražském gymnáziu jako lektorka anglického jazyka, potom jsem začala pracovat jako produkční ve společnosti EVLS Fitness, kde jsem se zabývala organizací mezinárodních kulturistických soutěží.

Díky společnosti EVLS jsem v americkém Ohiu nahlédla pod pokličku amerických kulturistických závodů, které zaštiťuje Arnold Schwarzenegger.

Až dětsky ráda poznávám svět, objevuji a divím se: baví mě život se vším, co přináší a ráda své nadšení sdílím s ostatními. Pořád je tu co se učit, z čeho mít radost a na co se těšit.

Souběžně jsem též vedla lekce Zumby v pražské taneční škole Dance Academy Prague by Yemi A.D., v několika dalších fitness centrech vedla lekce bodystylingu a aerobiku. V té době jsem úspěšně složila zkoušky v Českém svazu aerobiku a fitness FISAF, které mě oprávnily vést fitness skupinové lekce.

Poté jsem začala pracovat jako lektorka anglického jazyka na policejní škole Ministerstva vnitra, zúčastnila jsem se několikatýdenního kurzu evropské agentury CEPOL v irské policejní škole. V průběhu let jsem také publikovala v několika médiích (časopis Policista, web Filmová místa a další), dělala rozhovory od historiků po ministry, psala recenze a fotila. Stála jsem za zrodem a organizací studentské historické konference na pražské Vyšší policejní a střední policejní škole MV.

Od března 2019 jsem na rodičovské dovolené a hledám způsoby jak sobě i ostatním maminkám zpestřit mateřskou každodennost.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat: ať už přihlášením k odběru novinek na hlavní stránce, sledováním mých sociálních sítí nebo mi pošlete email či zprávu. Budu se moc těšit!
Mgr. Karolína Zoubková (Košařová)

„Výuku angličtiny s Karolínou mohu všem vřele doporučit. Je nejen krásná, milá a vnímavá, ale hlavně je to vynikající angličtinářka, která vám vše srozumitelně vysvětlí a naučí vás to, kvůli čemu jste vyhledali její služby. Na její hodiny se budete opravdu těšit👍😊“ Mgr. Zdeněk Kunc, ředitel odboru interního auditu a kontroly MV ČR

Díky běhání a cvičení s Kájou se po roce od porodu třetího dítěte dostávám konečně pomalu do formy. Skvěle mě motivuje, abych i ve špatném počasí s kočárkem vyběhla, což by se mi samotné nechtělo. S ostatními maminkami jsme vytvořily pohodovou partu, takže se na cvičení fakt těším. Děti baví se při běhání dívat na ostatní maminky a děti v kočárcích a během našeho posilování na dětském hřišti si spolu hrají. Výsledkem jsou spokojené maminky i děti," Míša Trnková, maminka z Barrandova

Karolína je přesně ten typ lektorky, na jejíž hodiny  se budete těšit. Svým přístupem rozzáří nejen celou učebnu. Oceňuji především lidský přístup, zvládnutou přípravu a rozčlenění vyučovací hodiny na naučné a zábavné pasáže. V případě potřeby dokáže nepochopenou látku věcně a názorně vysvětlit. A navíc u toho všeho skvěle vypadá ;-)" absolvent jazykového kurzu VPŠ a SPŠ MV v Praze

Díky skupince Fit maminky Barrandov jsem poznala príma holku Káju Zoubkovou, která je mimo jiné velmi dobrou učitelkou angličtiny. Slovo dalo slovo a začaly jsme se společně každé úterý učit angličtinu on-line. Díky tomu, že jde o člověka, kterého znám a důvěřuji mu, se nestydím mluvit a pomalými krůčky se posouvám dál a dál. Velké plus shledávám, že se vždy příští hodinu věnujeme tomu, kde mám nedostatky, a že také vyslyší mé návrhy a potřeby.
Mohu ji všem vřele doporučit 🙂," Bára Kašlíková, maminka z Barrandova